Kral Motor
Elden Taksitle SENETLE 12 Taksitle 24 Taksitle 36 Taksitle 48 Taksitle 60 Taksitle Kefilsiz Bankasız Kredisiz Kredi Kartsız Peşinatsız

Senetli kral motosiklet modellerimiz sitemiz üzerinden tüm müşterilerimize özel 5 farklı ödeme yöntemi ile satışa sunulmaktadır.

Kral Motor Elden Senetle 60 Taksitle

Senetli kral motosiklet modellerimiz sitemiz üzerinden tüm müşterilerimize özel 5 farklı ödeme yöntemi ile satışa sunulmaktadır. Tamamı faturalı ve garantili olan ürünlerimiz birçok opsiyonla müşterilerimize verilmektedir. Hemen herkes hayallerine ulaşsın diye taksit seçeneklerimizi geniş aralıkta tutarak herkesin kendi bütçesine en uygun olacak ödeme yöntemini seçmesine yardımcı olmaktayız. 12 ay taksitle, 24 ay taksitle, 36 ay taksitle, 48 ay taksitle ve 60 ay taksitle motor veren firmamız aylık ödemelerinizi kolay yapabilmenize destek olmaktadır.

Senetli kral motosiklet modellerimizi online olarak web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye’nin dört bir yanına satış gerçekleştirerek tüm müşterilerimize ulaşabilmemize yardımcı olmaktadır. Sizler de artık hayallerinize bir an önce kavuşmak isteyenlerdenseniz sitemiz üzerinden senetli kral motosiklet modellerine ya da diğer markalarımıza başvuruda bulunabilir ve yolculuklarınızı keyifle yapabilirsiniz.

Senetli kral motosiklet başvuru işlemlerinizi gereksiz herhangi bir evrakı yüklemeden yapabilirsiniz. Firmamız diğer mağazalara nazaran kimseden kefil ya da kredi kartı istememekte kolay bir alışveriş süreci geçirilebilmesi için elinden gelen tüm kolaylıkları müşterilerine sunmaktadır. Hem peşinatsız ürün alabilirken hem de kefilsiz kartsız alışveriş yapmak istiyorsanız hemen sitemizden alışveriş yapmaya ve senetle alışverişin keyfine varmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede henüz ilk taksitini bile ödemediğiniz motorunuzla yolcuklara çıkarak keyifli anlara imza atabilir, aylık taksitlerinizi kolaylıkla ödeyerek bütçenizi sarsmadan vasıta sahibi olabilirsiniz.

 
Başa dön